ZDE NALEZNETE NÁPOVĚDU K VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Elektronický formulář, který právě vyplňujete, neslouží k podání konečné žádosti na poskytovatelé. Žádost má pracovní formu, slouží nám k tomu, abychom o Vás zjistili maximum informací a byli schopni Vaši žádost co nejlépe připravit. Pokud od Vás budeme mít přesné a pravdivé informace, můžeme Vám poskytnout kvalitní a funkční doporučení. Čím dříve k nám doručíte přílohy nutné k dopnění Vaší žádosti, tím dříve Vám předáme výsledky, garance úrokových sazeb a návrh řešení. Vše je připraveno, vyplnění zabere jen pár minut. Je lhostejné, kdo z žadatelů bude v žádosti uveden jako hlavní žadatel a kdo jako spolužadatel. V případě, že bude žádost schválena a úvěr ze strany žadatelů podepsán, jsou jejich práva i povinnosti vyrovnané. V případě, že žádost vyplňuje osoba, která je v manželství a nemá společné jmění manželů rozděleno, nebo zúženo předmanželskou smlouvou, případně notářským zápisem, můsí být účastníkem žádosti také její manžel/manželka.

Do dotazníku se můžete k jednotlivým položkám rozepsat jak uznáte za vhodné. Pokud nevíte co vyplnit, napište do dotazníku "kontaktujte mne", nebo například "volejte". Ozveme se Vám a doplníme společně po telefonu. Pokud nám chcete sdělit něco nad rámec dotazníku, můžete to uvézt v poznámce ve spodní části žádosti.

Podání úvěrové žádosti ani konzultace pro Vás nejsou závazné ani zpoplatněny.

Všechna data uvedená v dotazníků jsou důvěrná a budou využita výlučně za účelem podání žádosti o úvěr konkrétním věřitelům dle Vašeho zadání v naší komunikaci. Informace ke způsobu zpracování a ochraně Vašich osobních údajů naleznete na: http://mojehypocentrum.cz/site/call-to-action.html .

Pokud nám do poznámky uvedete, co bychom případně měli v elektronickém dotazníku, nebo v postupech při zpracování Vašich požadavků zlepšit, budeme za Vaše TIPY velmi rádi.

Děkujeme za přečtení.